İNOVASYON

<-Geri Dön

DENSO İnovasyon

27-05-2019 10:45

Gerçek inovasyona ulaşmanın anahtarı, farklı yetenekleri bir araya getirmek ve senkronize hareket etmek için mükemmel beyinler elde etmektir.

Biz kimiz

Muhtemelen hayatında her gün DENSO'nun ürünlerine güveniyorsunuz.

Avrupa'da, tüm büyük otomobil üreticileri ve satış sonrası için en yüksek kalitede otomobil parçaları ve sistemleri tasarlamak, üretmek ve tedarik etmek için birlikte çalışan 16.000'den fazla çalışanımız var.

 

Ürünlerimiz otomobillerin daha konforlu ve duyarlı hissetmelerini, dış dünya ile etkileşime girmelerini ve otomobilin yakıt tüketimini azaltmalarını hedefliyor.Ayrıca geniş ürün yelpazemiz; iklim kontrolü, güç aktarma sistemi kontrolü, bilgi-eğlence, telematik ve güvenlik sistemlerinin yanı sıra elektrikli ve elektronik bileşenler.

Bir aracı daha verimli ve ekonomik hale getirmek, sürüşü rahat, güvenli, rahat ve dış dünyaya bağlı olmanın yollarını sürekli olarak arıyoruz.

Sistemimiz dünyada 1800 bara sürekli ulaşan ilk şirket oldu, ancak örneğin, otomobiller ve kamyonlar için dizel sistemler uzun yıllardır var olmakla birlikte, daha yüksek yakıt verimliliği geliştirerek daha fazla yakıt tasarrufu sağlayarak onları iyileştirmek için çalıştık. Bundan memnun değiliz! Artık daha fazla verimlilik elde etmek için enjektör teknolojisine bakıyoruz.

Başka bir örnek olarak, dünyanın ilk elektrikli versiyonunu geliştirerek, otomobil için klima kompresörünü geliştirdik.Bu, hibrit ve stop-start teknolojilerinde olduğu gibi, otomobil motorunun kapalıyken, otomobilin klima sisteminin kapalı olmasını sağlar. Böylece yakıt tüketimini ve emisyonlarını azaltırken iç ortamı da rahat ettirerek çalışmaya devam edebilir.

Sesle etkinleştirilmiş bilgi-eğlence kontrolü ile aracın arabayla etkileşime geçmesini sağlıyoruz, kazaların oluşmasını engellemek için aktif güvenlik sistemleri geliştirerek aracın çevresiyle etkileşime geçmesine yardımcı oluyoruz ve çevre üzerindeki etkiyi minimize ediyoruz. hibrid teknolojisi sayesinde.

Tüm bu gelişmeler gelecek için bir vizyonla birlikte değer yaratarak daha iyi bir dünyaya katkıda bulunmak olan şirket misyonumuzu desteklemektedir '.

Sadece otomotiv parçaları değil

İşleri daha iyi yapmaktan gurur duyuyoruz, bu yüzden dünya standartlarında üretim tesislerimizden gurur duyuyoruz, ayrıca küçük robotlar geliştirdik ve 60.000'den fazla robot çalışıyor!

Aslında otomotiv bileşen stoklarımızı yönetmek için geliştirdiğimiz iki boyutlu Hızlı Tepki (QR) Kodu olan QR kodu için bir QR kodu geliştirdik, iPhone için bir QR kod okuyucusu geliştirdik, bu teknolojiyi toplumda yaygınlaştırmaya yardımcı olduk.

Bu İçeriği Paylaş:
Yukarı
WhatsApp Destek